my = SUKCES

Nasza firma specjalizuje się w sprowadzaniu towarów z Chin oraz innych krajów Azji – mamy w tym przeszło 10 lat doświadczenia. Sprawdź, dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę!

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów, aby zapewnić im obsługę na najwyższym poziomie. Dzięki temu import z Chin i innych krajów Azji może odbyć się bez ryzyka!

Sprawdzamy wiarygodność dostawców, zajmujemy się kontrolowaniem procesów produkcji i pełną organizacją transportu oraz obsługą celną. Wybieramy tylko renomowanych armatorów i przewoźników. Współpracujemy ze sprawdzonymi agencjami celnymi i instytucjami kontrolnymi.

Gdy wybierzesz nasze usługi, nie musisz obawiać się już o nic – dbamy o prawidłowy i punktualny przebieg każdego zlecenia.

Opłacalność

Nasza specjalność to profesjonalna obsługa w ramach importu towarów z Azji – dzięki temu wiemy, jak pomóc naszym Klientom w obniżeniu kosztów produkcji i sprowadzenia produktów do Polski. Odniesienie sukcesu razem z nami jest jeszcze łatwiejsze!

Naszym dodatkowym atutem jest wsparcie w dogodnym finansowaniu transakcji. Naszym Partnerom wystawiamy polską fakturę po sprowadzeniu towaru do kraju, co znacząco ułatwia prowadzenie rozliczeń.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi możemy oferować tak atrakcyjne warunki finansowe i pozwolić Ci na uniknięcie zbędnych wydatków związanych z importem.

Oszczędność czasu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że import i eksport to wieloetapowe i złożone procesy, których sprawna realizacja potrzebuje doświadczenia i wiedzy.

W związku z tym oferujemy naszym Klientom kompleksowe wsparcie w tym zakresie. Przez lata pracy w branży poznaliśmy dokładnie specyfikę handlu międzynarodowego i jesteśmy w stanie przygotować kompleksowy plan działania, a także przewidzieć związane z nim niebezpieczeństwa, aby niezwłocznie podjąć wtedy odpowiednie działania prewencyjne.

Przez wybranie naszych usług, możesz uzyskać maksymalną oszczędność czasu i mieć pewność, że zlecenie będzie zrealizowane terminowo!

Elastyczność współpracy

Wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych Klientów – zarówno tych początkujących, jak i importerów oraz eksporterów z większym doświadczeniem w branży. Rozumiemy ich potrzeby i dopasowujemy się do nich tak, aby zapewnić wsparcie na najwyższym poziomie.

Nasza oferta jest bardzo elastyczna – może obejmować wszystkie czynności związane z importem, a także finansowaniem transakcji albo może odpowiadać konkretnym zleconym przez Twoją firmę etapom importu.

Pomagamy wszystkim firmom – niezależnie od branży. Importujemy i eksportujemy wszystkie towary!