Bezpieczeństwo

Zapewniamy bezpieczeństwo sprawdzając wiarygodność dostawców, kontrolując proces produkcji i koordynując transport oraz obsługę celną. Współpracujemy z uznanymi armatorami, przewoźnikami, agencjami celnymi i instytucjami kontrolnymi. Dzięki nam możecie Państwo spać spokojnie, zadbamy o prawidłowy i terminowy przebieg zlecenia.

Opłacalność

Gwarantując profesjonalną obsługę importu towarów z Azji, umożliwiamy przedsiębiorcom obniżenie kosztów produkcji. Ponadto zapewnimy finansowanie transakcji wystawiając Państwu polską fakturę po sprowadzeniu towaru do kraju. Dzięki doświadczeniu i naszym Partnerom, możemy zapewnić Państwu atrakcyjne warunki finansowe i uniknąć zbędnych kosztów.

Oszczędność czasu

Import i eksport to złożone procesy, których sprawne przeprowadzenie wymaga doświadczenia i wiedzy. Dlatego Klienci cenią nasze usługi i chętnie z nich korzystają. Znamy specyfikę handlu międzynarodowego i jesteśmy w stanie przewidzieć związane z nim ryzyka oraz podjąć działania prewencyjne. Dzięki temu możemy Państwu zapewnić maksymalną oszczędność czasu i terminową realizację zlecenia.

Elastyczność współpracy

Rozumiemy potrzeby zarówno początkujących jak i doświadczonych importerów oraz eksporterów. Nasza oferta jest elastyczna - może być kompleksowa i powiązana z pełnym finansowaniem transakcji lub dostosowana do realizacji tylko zleconych przez Państwa etapów. Nie ograniczamy się do branż, sprowadzimy lub eksportujemy dla Państwa dowolny towar.